Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Hrubieszowie: Wracali z poprawin po studniówce

Utworzony przez nunczako, 17 stycznia 2011 r. o 07:53 Powrót do artykułu
Znowu pijane dzieciaki w BMW na wiosce ? " A łyżka na to .... niemożliwe ! "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdfzsdfva napisał:
a ty kutafonie co lepszy jesteś czy ze świdnika?
twój ojciec to kutafon? ciekawe jak sie "zwie" twoja stara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierszyk zmodyfikowany : "Kończy się liceum .... Tata mi kupił beemkę z muzeum" A swoją drogą "poprawiny po studniówce" to jakaś nowa świecka tradycja. Każdy pretekst dobry, żeby zalać pałę w wieku 16 - 20 lat (wiek 4 ofiar i 1 trupa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to znaczy ze nie mieli czym wrócic? czyli pojechali na imprezę w ciemno, na zasadzie"coś tam się trafi"? oprzytomniejcie gówniarze, jak się gdzieś wybieracie to najpierw należy zapewnic sobie transport powrotny, dlaczego rodzice tych dzieci o to nie zadbali? nie wypuściłabym z domu żadnego z dzieci (16 i 20 lat) zanim bym się nie dowiedziała kiedy i jak wrócą - w ostateczności się mozna dogadac z innymi rodzicami - jedni zawożą drudzy przywożą głupotę gnojów jestem jeszcze w stanie zrozumiec ale już ich rodziców nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy pretekst dobry, żeby zalać pałę w wieku 16 - 20 lat
abstynent się znalazł. Obiecał na komunii że po 18, to po 18!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdfzsdfva napisał:
a ty kutafonie co lepszy jesteś czy ze świdnika?
Czytaj uważnie posty.Już wcześniej napisałem,że Już nie jeżdżę,bo w swoim życiu już narobiłenm tyle kilometrów,że teraz wozi mnie mój kierowca.Albo latam avionetką A co do wieśniaków z rejestracją LHR czy LKR to naprawdę strach,jak taki burak,niedorobiony szofer przejeżdża.Myśli że taki jeden z drugim jeździ po swojej wiosce i wszystko mu wolno. Tak postępują wieśniaki z hrubiszowa Policjant chciał pomóc,to z wdzięczności spuścili mu łomot.Tak robią hrubiszowiaki.Oni nawet dobrze po polsku nie mówią i mają taki śpiewny (ukraiński) akcent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należało się burakowi w bemce !!!! wiesz tańczy i śpiewa chciał się popisać umiejętnościami driftingu po zakręcie ale widocznie umiejętności brakowało poza tym w głowie tym bardziej brakowało burak i tyle jezdzić sie niech nauczy a poza tym jezdzić z osobą pijaną to tylko pogratulowac szkoda ze wszyscy nie zgineli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buractwo burakowozami jezdzi bmw zobowiązuje hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha bmw ryka młodego wieśniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak napisał:
kolejny B ezmózgi M łody W ieśniak pożegnał się z tym padołem. Poninien być przepis,że wieśniakom (LHR,LKR....) nie wolno jeździć beemkami ,nawet jako pasażerowie
KRETYN SKOŃCZONY Z CIEBIE!!PODEJRZEWAM ŻE JEŹDZISZ JAK WIĘKSZOŚĆ ZJEBÓW KTÓRZY CHCĄ SIE POKAZAĆ W WÓZKU TATUSIA!!!CZŁOWIEKU ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ,BO MOIM ZDANIEM BLACHA NIE MA TU NIC DO ZNACZENIA TO ZALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE OD CZŁOWIEKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radzio napisał:
należało się burakowi w bemce !!!! wiesz tańczy i śpiewa chciał się popisać umiejętnościami driftingu po zakręcie ale widocznie umiejętności brakowało poza tym w głowie tym bardziej brakowało burak i tyle jezdzić sie niech nauczy a poza tym jezdzić z osobą pijaną to tylko pogratulowac szkoda ze wszyscy nie zgineli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buractwo burakowozami jezdzi bmw zobowiązuje hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha bmw ryka młodego wieśniaka
o kolejny kozaczek z przed kompa!zastanawiam sie jak Ty jeździsz (o ile wgl masz prawko) zastanów się nad tym co piszesz,bo po Twoim poście można jedynie wywnioskować że nie dorosłeś jeszcze.dobra rada DOROŚNIJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='radzio' timestamp='1295281790' post='424975'] należało się burakowi w bemce !!!! wiesz tańczy i śpiewa chciał się popisać umiejętnościami driftingu po zakręcie ale widocznie umiejętności brakowało poza tym w głowie tym bardziej brakowało burak i tyle jezdzić sie niech nauczy a poza tym jezdzić z osobą pijaną to tylko pogratulowac szkoda ze wszyscy nie zgineli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buractwo burakowozami jezdzi bmw zobowiązuje hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha bmw ryka młodego wieśniaka [/quote śmieć z Ciebie nic więcej z mojej strony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LHR.. napisał:
KRETYN SKOŃCZONY Z CIEBIE!!PODEJRZEWAM ŻE JEŹDZISZ JAK WIĘKSZOŚĆ ZJEBÓW KTÓRZY CHCĄ SIE POKAZAĆ W WÓZKU TATUSIA!!!CZŁOWIEKU ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ,BO MOIM ZDANIEM BLACHA NIE MA TU NIC DO ZNACZENIA TO ZALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE OD CZŁOWIEKA.
Czytaj uważnie posty.Już wcześniej napisałem,że Już nie jeżdżę,bo w swoim życiu już narobiłenm tyle kilometrów,że teraz wozi mnie mój kierowca.Albo latam avionetką A co do wieśniaków z rejestracją LHR czy LKR to naprawdę strach,jak taki burak,niedorobiony szofer przejeżdża.Myśli że taki jeden z drugim jeździ po swojej wiosce i wszystko mu wolno. tak zachowują się wieśniaki spod hrubiszowa Policjant chciał pomóc,to z wdzięczności spuścili mu łomot.Tak robią hrubiszowiaki.Oni nawet dobrze po polsku nie mówią i mają taki śpiewny (ukraiński) akcent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co? znowu jacyś g0wniarze napiszą, że kierowca "taki fajny, miły i ma dobrą opinię i to on prowadziłdlatego, że najmniej wypił"? powinien pójść do pierdla na 25 lat z ciężkimi robotami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######artykuly/pokaz/14169/hrubieszow,tragiczny,wypadek,przy,ul,zamojskiej,kierowca,bmw,byl,pijany/ macie wiecej zdjec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak napisał:
Czytaj uważnie posty.Już wcześniej napisałem,że Już nie jeżdżę,bo w swoim życiu już narobiłenm tyle kilometrów,że teraz wozi mnie mój kierowca.Albo latam avionetką A co do wieśniaków z rejestracją LHR czy LKR to naprawdę strach,jak taki burak,niedorobiony szofer przejeżdża.Myśli że taki jeden z drugim jeździ po swojej wiosce i wszystko mu wolno. tak zachowują się wieśniaki spod hrubiszowa Policjant chciał pomóc,to z wdzięczności spuścili mu łomot.Tak robią hrubiszowiaki.Oni nawet dobrze po polsku nie mówią i mają taki śpiewny (ukraiński) akcent
a ty skąd jesteś?pochwal sie podejrzewam że nie jeden który czyta twoje posty z chęcia pojechał by do ciebie i wpier*** ci spuścił ja również jestem z pod hrubieszowa i czy to ma coś do rzeczy,każdy popełnia błędy..i za nie płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tych dziewczyn, takie młode a już mają pokiereszowane buzie i tak do końca życia. Przez jednego bezmózgowca. Dlaczego chłopcy chcą zaimponować dziewczynom depilnym, zabetonowanym, idiotyzmem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, a ja zawsze myślałam, ze miejsce ZA kierowcą jest najbardziej bezpieczne?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małysz napisał:
Też tak myślę, winni są w tym czasie nauczyciele, że zorganizowali poprawiny. Oprócz nich winę ponoszą też producenci wódki, BMW i drogowcy, bo położyli asfalt w Hrubieszowie. Mateuszek i spółka to dobre chłopaki. Może troszkę lubią za dużo wypić, ale kto w Polsce nie lubi...
Jacy nauczyciele????? O czym Wy mówicie??? Od kiedy nauczyciele mają coś do powiedzenia odnośnie poprawin studniówki??? Zastanówcie się nad tym co piszecie!!!! Obwinianie kogoś już nic nie da i w niczym nikomu nie pomoże!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna napisał:
rodziny tych młodych ludzi przeżywają szok, a Wy takie rzeczy wypisujecie Cwaniaki z miasta! Owszem, koleś ktory wsiadł za kółko jest totalnie nieodpowiedzialnym dupkiem, ale pasażerowie.. Jedna z tych osób to moja znajoma.. Czym miała wrócić? Próbowali znaleźć kierowcę, ale nikt nie chciał.. tak to jest, każdy dba o swoją d*** a jak przyjdzie co do czego pomóc komuś to nie ma nikogo. Ludzie trochę wspólczucia, ciekawe czy Wam byłoby miło gdyby Was to spotkało , mało kto wie o co chodzi a wszyscy cwani do komentowania.
----------------------------------------- Rodzice są w szoku? Jaja sobie robisz?!!! A gdzie byli puszczając gnoja na balangę, wiedząc, że wóda będzie się lała, i jescze puścili go BMW?!!!! Nie chciało się bachora wychowywać? Gówniażeria teraz rozpuszczona, i nie ma znaczenia czy miasto, czy wieś. Wina rodziców (nie szkoły, nie kościoła, nie nauczycieli, polityków, etc.) Rzekłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co te kłótnie? Nie wystarczy Wam że ktoś zginął w tym wypadku? Potraficie tylko osądzać. Wina po części kierowcy - jedziesz nie pijesz! A po części rodziców którzy nie dopilnowali powrotu z poprawin. Na tej ulicy już było kilka wypadków, więc gdzie policja się podziewa?? A fotoradary? ''Jestem świetny, bo się z Wami napiłem''. Tak to teraz wygląda, nie potrafimy odmawiać kolegom. "Co mi tam, mogę kierować", a potem w większości przypadków giną ludzie. Zastanówcie się dwa razy zanim wsiądziecie do samochodu pod wpływem alkoholu. W sobotę w Chełmie zginął mój dobry przyjaciel i co mam teraz powiedzieć? Przecież nikt się tego nie spodziewał, a czasu niestety nie cofnę. Współczuję rodzinom poszkodowanych w tych obu wypadkach ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli kolego latasz awionetką to mam nadzieję, że też masz "szofera" bo z takim buractwem to masz za niskie IQ aby zdać egzamin na pilota. Wiesz z wiekem fałdki w mózgu się rozpłaszczają i wiedza trudno wchodzi. Jeszcze miękka to tak ale twarda to już napewno nie. Dlatego pomyśl dwa razy i ugryź się w język jeśli zanim napiszesz tekst, który w prosty sposób obnaża "Twój" intelekt. Nie daj Boże nie próbuj odpowiadać ten post bo z zasady nie czytam wypociń takich miernot co z Lubelszczyzny pochodzą a opinie wydaje na podstawie rejestracji auta. Pozdrawiam szczególnie właścicieli aut w leasingu. LHRowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...